Meist

 

Tere tulemast meie kodulehele!

Oleme tasuta veebikeskkond kus on võimalik teada saada raiele mineva kasvava metsa turuhind, kui sisestate vastavas jaotises raiutava metsa kogumahu ning määrate puuliikide ja nende sortimentide jaotuse protsentides. Samuti on võimalik saada ülevaade metsamaterjali hindadest metsaäärses vahelaos ning teavet praeguste turusuundumuste kohta.

Tuginedes olemasolevatele puiduturgude hindadele ja transpordikuludele, arvutab meie süsteem metsamaterjalile hinnad raielangi lähedase metsatee äärde.

Meie veebisaidil saate metsaomanikuna, ostjana või puidutöötlejana võrrelda erinevate metsamaterjali ostjate kehtivaid hindu puuliigiti iga sortimendi kaupa eraldi.

OLULINE: Kuna Eesti saartel, ennekõike Saaremaal ja Hiiumaal, on puidu turustamine ja transport erinev üldisest Eestis kehtivast hinnasüsteemist, siis nendes piirkondades asuvale puidule hinnapakkumise saamiseks palume ühendust võtta lingil „Kontakt“ näidatud aadressidel.

Pidage meeles, et puiduhinnad www.metsaraha.ee veebisaidil on informatiivsed. Puidu sortimendi hind võib tarne sihtkohas muutuda. Seda mõjutab tarnitud puidu kvaliteet, transporditav maht ja võimalikud muutused transpordi kauguses.

Sellest tulenevalt kutsume Teid pärast meie süsteemis hinnapakkumise saamist võtma ühendust meie ettevõtte esindajaga, kes aitab Teil valida sobivaima lahenduse.

Me ei osta metsamaterjali, mis on raiutud vääriselupaikade (VEP) aladelt!

 

Lisaks pakume:

konsultatsioone metsamaterjali sortimentide nõudluse kohta turul;

Sortimentide kvaliteedinõuete tingimuste ülevaadet erinevates ostukohtades.