Kasutusjuhend

Kuidas kasutada

Selleks, et teada saada sisestatud ümarmetsamaterjali sortimentide hinda raielangi lähedase tee ääres tuleb toimida järgmiselt:

Sisesta jaotises „Sisesta asukoht kaardil“ metsamaterjali asukoha aadress (NB! Kasutatav kaardirakendus ei võimalda leida asukohta katastriüksuse ega ka talu nime tasandil, vaid suurema koha, olgu selleks siis küla või asula nimi). Saate asukoha määrata ka lohistades punase markeri kaardil Teile sobivasse kohta, soovitavalt tee peale. Vajadusel saate kaardil ülemises vasakus nurgas sisse lülitada ka sateliitfoto režiimi, kui leiate, et see aitab Teil paremini kaardil navigeerida.

Metsamaterjali asukoha määramise järel liikuge jaotisele „Sisesta sortiment“. Alajaotises „Hinnad sortimentidele asukohas“ saate valida puuliigiti sortimendi, selle pikkuse ja diameetri järgi. Iga sortimendi pikkus- ja diameetriklass tuleb sisestada eraldi, kasutades „lisa veel“ nuppu.

Pärast sortimentide sisestamist tutvuge kindlasti kasutustingimustega ja nende sobivuse korral nõustuge nendega (pange linnuke vastavasse aknasse). Seejärel vajutage „näita hinda“ – programm arvutab välja sortimentide hinnad nii tarne sihtkohas kui ka metsaäärses vahelaos.

Väljavalitud sortimentide hinnad saate alla laadida enda arvutisse, vajutades nuppu „lae pdf“.

Parempoolses alajaotises (ümbrikuga logo) !Metsaraha.ee kogu hinnakirja saatmine e-postile“ saate, täites nõutud väljad, saata enda meiliaadressile kogu Metsaraha.ee poolt ostetava sortimentatsiooni hinnakirja. Hinnakirja saamiseks täitke kõik kohustuslikud väljad (tähistatud tärniga *), nõustuge kasutustingimustega ja vajutage sinist nuppu „saada“ – hinnakiri saadetakse Teie poolt näidatud meiliaadressile.

N.B. Ilma kasutustingimustega nõustumata programm Teile hindasid ei arvuta.